o Deutsche Bank Polska

O Deutsche Bank Polska


Deutsche Bank PBC SA powstał w 1995 roku, a jego siedzibą była jak możemy się przekonać Warszawa. Przede wszystkim bank zajmuje się różnego rodzaju ofertami związanymi z obsługą klientów indywidualnych, jak również małych i średnich przedsiębiorstw. Oczywiście bank rozwija swoje usługi nie tylko w naszym kraju, bo możemy znaleźć go przede wszystkim w 74 krajach na całym świecie. W naszym kraju grupę Deutsche Bank dzielimy na RREEF Group, która zajmuje się funduszami nieruchomości, DB Securities S.A. od usług maklerskich, Deutsche Bank Polska S.A, czyli bankowość korporacyjna i Deutsche Bank PBC S.A., czyli bankowość uniwersalna. Jeśli chodzi o Deutsche Bank PBC SA to jako jeden z pierwszych banków na naszym rynku wdrożył specjalne strategie związane z funduszami inwestycyjnymi i właśnie w tym temacie cały czas wiedzie prym na naszym rynku. Ogólnie to co najbardziej rzuca się w oczy, przy przeglądaniu usług oferowanych przez ten bank, to przede wszystkim międzynarodowe doświadczenie, które pozwala na określanie jak najlepszej oferty dla danych osób, przez co możemy być pewni, że korzystając czy to z usług dla klientów indywidualnych czy też małych lub średnich firm. Oprócz różnego rodzaju ofert związanych z usługami jak konta osobiste czy kredyty Deutsche Bank PBC SA wspiera również wiele różnego rodzaju wydarzeń związanych ze sportem edukacją i kulturą. Do tego bank jest również współorganizatorem różnego rodzaju turniejów golfowych dla profesjonalistów, przez co wiele osób ma możliwość uprawiania takich sportów.


Dzięki wiedzy i doświadczeniu Grupy Deutsche Bank obecnej na całym świecie, Deutsche Bank 24 S.A. jest w stanie sprostać wszelkim potrzebom finansowym. Działając w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Belgii, Włoszech i Polsce skupia się na Klientach indywidualnych oraz małych i średnich przedsiębiorstwach. Zaufało mu już 12 mln Klientów w Europie, którzy doceniają profesjonalnych doradców bankowych, wysokiej klasy produkty oszczędnościowe i inwestycyjne, jak i dostęp do nich 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Konto dbnet deutsche bank Konto internetowe dbnet to wygodny i bezpieczny dostęp do Twoich pieniędzy oraz szerokie możliwości wykorzystania tych środków. Deutsche bank zapewnia wielokanałowy dostęp do konta dbnet, również poprzez Internet i Teleserwis. Wraz z kontem osobistym masz dbnet dostęp do szeregu produktów powiązanych z kontem: Dostęp do konta przez Internet i Teleserwis Operacje finansowe Doradztwo bankowe Linia kredytowa w koncie Karta debetowa VISA Electron Karta obciążeniowa VISA Classic Karta affinity VISA Classic PCK Karta obciążeniowa VISA Gold . Konto dbnet ma także dobre opinie


Kredyty Deutsche Banku Kredyt mieszkaniowy deutsche bank to atrakcyjnie oprocentowany kredyt mieszkaniowy bez poręczycieli i wkładu własnego. Pożyczka konsumpcyjna to szerokie możliwości wykorzystania uzyskanych pieniędzy. Pożyczka lombardowa, oferowana przez nasz Bank to najlepszy sposób na bardzo szybki dostęp do gotówki. Limit kredytowy w koncie osobistym, do wykorzystania w dowolnym momencie. Linia kredytowa na zakup papierów wartościowych - Wzbogać się na Giełdzie, korzystając linii kredytowej BRI Classic lub BRI Plus na zakup papierów wartościowych.