Kredyt mieszkaniowy

kredyt dla firm
Pożyczka lombardowa
24 kwietnia, 2018
Must have dla każdej pracującej w domu mamy
26 kwietnia, 2018

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt na mieszkanie

Kredyt mieszkaniowy

 

Kredyt mieszkaniowy udzielany jest bez poręczycieli i zbędnych formalności. Od początku, przez cały okres kredytowania, opiekować się będzie Tobą osobisty doradca kredytowy, który spotka się z Tobą w dogodnym miejscu, o dowolnej porze. Kredyt mieszkaniowy będziesz mógł przeznaczyć na:

  • zakup domu lub mieszkania,
  • modernizację, remont domu lub mieszkania,
  • dokończenie budowy lub rozbudowę domu/mieszkania,
  • budowę domu lub mieszkania (wymagane min. 30-40%
  • zaawansowanie stanu budowy oraz hipoteka na nieruchomości należącej do kredytobiorcy)

Aby Twoja rodzina nie musiała obawiać się ryzyka długiego okresu spłaty kredytu, proponujemy Ci dodatkowo ubezpieczenie na życie.

Aby uzyskać kredyt mieszkaniowy, powinienieneś:

  • posiadać stałe źródło dochodów,
  • możliwość uwiarygodnienia zdolności do spłaty kredytu,
  • przedłożyć nam wszystkie wymagane dokumenty,
  • zaakceptować proponowane przez Bank sposoby zabezpieczenia kredytu

Kredyt mieszkaniowy udzielany jest przez bank jest w czterech walutach: PLN, CHF, Euro i USD. Maksymalna kwota kredytu to 80 % wartości nieruchomości (min. 20 000 PLN, 15 000 CHF, 10 000 EUR/USD). Okres kredytowania wynosi od 5 do 25 lat – sprawdż banki w Warszawie

Zabezpieczeniem spłaty kredytu jest hipoteka na kredytowanej nieruchomości , cesja praw z polisy ubezpieczeniowej nieruchomości, a dodatkowo do czasu uprawomocnienia się wpisu hipoteki – podwyższone oprocentowanie (o 1,5% w skali roku, czyli 0,125% miesięcznie).

Ubezpieczenie PZU Życie S.A.

Zaciągając kredyt możesz obawiać się długiego okresu spłaty i związanego z nim ryzyka. Dlatego wspólnie z PZU Życie S.A. oferujemy ubezpieczenie na życie, które zabezpieczy Wasza rodzinę przed konsekwencjami finansowymi związanymi z zaciągniętym kredytem.

W razie nieszczęśliwego wypadku, PZU Życie S.A. wypłaci sumę ubezpieczania osobom wskazanym przez Ciebie. Dzięki temu Twoja rodzina będzie miała możliwość natychmiastowego spłacenia kredytu, zaciągniętego w Deutsche Bank 24 S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *