Konta bankowe

Konta osobiste w Deutsche BankDla tych którzy obecnie zastanawiają się nad zmianą swojego konta i dla tych którzy dokonują wyboru po raz pierwszy Deutsche Bank oferuje ciekawe, godne uwagi rachunki osobiste dostosowane do potrzeb klientów indywidualnych. Kontami osobistymi, w którym klient może dużo zyskać są cieszące się dużą popularnością:
Konta osobiste w ofercie Deutsche Bank’u.

Konto internetowe dbNET z Kartą MasterCard Debit Standard


Przede wszystkim to Konto, które oferuje nowy wymiar możliwości dokonywania inteligentnych zakupów dzięki Karcie IQ. Konto otworzysz i poprowadzisz bez żadnych opłat. Nie zapłacisz też nic za krajowe przelewy przez Internet w PLN, wydanie karty debetowej do Konta (jeśli w ciągu miesiąca kalendarzowego dokonasz transakcji bezgotówkowej na kwotę min. 500 zł). Bezpłatnie wypłacisz gotówkę z bankomatów na całym świecie, dokonasz płatności zbliżeniowo, a funkcja Cashback pozwali wypłacić środki w terminalu POS.

Dodatkowo otwierając Konto Oszczędnościowe Plus otrzymasz 2,55% w pakiecie z Kontem dbNET (promocja trwa do 28 lutego 2016r.) Możesz również otrzymać limit kredytowy do 4100 zł bez dokumentów dochodowych. Do Konta masz dostęp 24 h przez Internet i telefon.

Konto osobiste db Open


To ciekawe, atrakcyjne i bezpłatne Konto Osobiste db Open. Charakteryzuje się jasnymi i prostymi zasadami funkcjonowania. Kierowane jest do klientów indywidualnych ceniących wygodę. W ramach Konta bank oferuje darmowe otwarcie i prowadzenie. Klient dostaje darmową kartę i możliwość wypłaty gotówki z bankomatów Deutsche Bank i sieci Euronet. Całą dobę masz możliwość dostępu do Konta przez Internet i Teleserwis.

Konto osobiste db Life


Dla klientów zainteresowanych zaciągnięciem kredytu Deutsche Bank przygotował Konto Osobiste db Life ze specjalnymi warunkami oferty kredytowej i pakietem atrakcyjnych ubezpieczeń. Konto kierowane jest głównie do przyszłych kredytobiorców. Gwarantuje specjalną indywidualnie dobraną, atrakcyjną ofertę kredytową, bezpłatne wydanie karty debetowej do Konta oraz darmową wypłatę środków we wszystkich bankomatach na świecie. Jedynym minusem tego Konta jest dosyć wysoka opłata za otwarcie i prowadzenie.

Db Konto Oszczędnościowe 24h / db Konto Oszczędnościowe


Bardzo atrakcyjne i kuszące Konto Oszczędnościowe zapewniające nieograniczony dostęp do zgromadzonych środków. Otwierane i prowadzone jest bez dodatkowych opłat. Gwarantuje korzystne i atrakcyjne oprocentowanie. Dużym walorem tego Konta jest to, że w każdej chwili masz możliwość nieograniczonych dopłat do rachunku, a także wypłat w razie nagłej potrzeby i co ważne bez utraty należnych odsetek. Do jego otwarcia nie jest wymagana minimalna kwota i nie musisz posiadać Konta Osobistego. Dostęp do Konta gwarantuje db easyNET i Teleserwis.