Heartstopper. Tom 2

Heartstopper Tom 2 – kolejne przygody Nicka i Charliego!

Alice Oseman to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych pisarek, a jej książki i powieści graficzne biją rekordy popularności i są absolutnymi bestsellerami. Jedną z najpopularniejszych serii autorki jest Heartstopper. Pierwszy tom wprowadza czytelników w świat Charliego i Nicka, a drugi rozwija ich relacje i pokazuje, że mówienie o swojej orientacji wcale nie musi być oczywiste i proste. “Heartstopper Tom 2” to historia pełna ciepła, która potrafi wzruszyć i otulić czytelnika swoją fabułą, dlatego warto jak najszybciej sięgnąć po tę kontynuację. 

O czym jest Hearstopper tom 2? 

“Heartstopper Tom 2” to powieść graficzna autorstwa Alice Oseman. To kontynuacja przygód Charliego i Nicka, którzy w pierwszej części dopiero się poznawali. Koniec pierwszego tomu przyniósł wiele niepewności. Nick uciekł od Charliego zaraz po ich pierwszym pocałunku i choć nie miał nic złego na myśli, to ich relacje stają się nieco skomplikowane. Charlie jest pewny swojej orientacji, natomiast Nick sam jeszcze nie wie, kim tak naprawdę jest. Choć jest świadom tego, że czuje do swojego przyjaciela coś więcej, to sama sytuacja była dla niego zaskakująca i zbiła go z tropu. Drugi tom pełen jest wątpliwości, odkrywania siebie i swojej seksualności, ale także wielu wspaniałych chwil. Historia tych chłopaków jest niezwykle przyjemna i urocza, a początki ich miłości wzruszają i wywołują mnóstwo radości. 

Dla kogo sprawdzi się Heartstopper tom 2? 

Druga część Heartstoppera Alice Oseman to powieść graficzna, która sprawdzi się przede wszystkim dla tych, którym podobał się pierwszy tom. Historię warto poznawać po kolei, bo jest to wspaniała historia, którą pokochają zarówno młodsze, jak i starsze osoby. To przyjemna lektura, którą można pochłonąć w jeden wieczór, a przy tym bardzo się odprężyć. Choć porusza trudne tematy, takie jak odkrywanie siebie i zmaganie się ze światem zewnętrznym, to robi to w sposób delikatny i przystępny dla każdego. Dzięki tej powieści rodzice lepiej mogą zrozumieć swoje dzieci, a młodzież sama siebie czy swoich rówieśników.